Nasza kadra

 


Sylwia Juzoń

NAUCZYCIEL

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy o kierunku pedagogika, specjalność edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne oraz studiów licencjackich o kierunku pedagogika opiekuńcza z promocją zdrowia.
Osoba niezwykle energiczna, wszechstronna, spontaniczna. W pełni zaangażowana w wychowanie dzieci, wrażliwa na ich indywidualne potrzeby, dysponuje gamą twórczych pomysłów gwarantujących dzieciom uniwersalny rozwój i wyśmienitą zabawę. Jest zwolenniczką wychowania z humorem oraz przez uśmiech. Praca nauczyciela jest dla niej powołaniem, a wychowankowie źródłem nieustannej radości.

W pracy kieruje się znana regułą:

„dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
1) cieszyć się bez powodu
2) być ciągle czymś zajętym
3) domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."


Dorota Hołowacz

NAUCZYCIEL

Nauczycielka z rocznym stażem pracy, po studiach licencjackich specjalizacji edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Kontynuuje studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim, specjalizacja pedagogika opiekuńcza z terapią.

Podczas studiów aktywny członek koła naukowego Alternatywa. Pierwsze kroki pedagogiczne podejmowała jako członek Skautów Europy. Posiada liczne kursy, min.: pierwszej pomocy przedmedycznej, metody kolorowych dźwięków. 

Natalia Braszka

NAUCZYCIEL

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy o kierunku
pedagogika, specjalność edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

Osoba ambitna, żywiołowa, empatyczna i uśmiechnięta.

Praca z dziećmi jest jej ogromną pasją, z której czerpie satysfakcję i radość. Spełniając się jako nauczyciel kieruje się koncepcją pedagogiczną Janusza Korczaka, który stał się dla niej inspiracją:
„Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku. Nie ma dzieci – są ludzie.”


Paulina Michalik

NAUCZYCIEL

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy o kierunku
pedagogika, specjalność edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne na poziomie licencjatu. Obecnie studentka studiów magisterskich o tym samym kierunku i specjalności.

Osoba ambitna, podejmująca działania w kierunku wzbogacania warsztatu pracy i zdobywania nowych doświadczeń min. poprzez uczestnictwo w kursie języka niemieckiego.

Praca z dziećmi jest nie tylko jej zawodem, ale przede wszystkim pasją, przynosi wiele radości i satysfakcji.  

 

 

Lidia Czekiel

 NAUCZYCIEL

Absolwentka WSZ "Edukacja" we Wrocławiu na kierunku Pedagogiki w specjalności Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z językiem angielskim.


Wyznaje zasadę "W zdrowym ciele zdrowy duch". Lubi gry i zabawy na świeżym powietrzu, wycieczki piesze i rowerowe. Jest osobą sumienną i odpowiedzialną. Jeżeli zobowiązuje się do wykonania jakiegoś zadania, to doprowadza je do końca. Jest również bardzo pomysłowa. Chętnie spędza czas tworząc prace manualne. W stosunku do innych ludzi jest szczera, ufna i pomocna.

 

 

Grażyna Strzelczyk

PRACOWNIK TECHNICZNY

Kobieta z pasją, rozsiewa wokół siebie pozytywna energię, zawsze uśmiechnięta i radosna. Uwielbia gotować i śledzić nowinki kulinarne, a w wolnym czasie zajmuje się pielęgnowaniem ogrodu. Zawsze powtarza, że posiłki to wyjątkowa uczta dla ciała i ducha.  Jej życzliwość sprawia, że każde dziecko czuje się w jej towarzystwie jak z najlepszym przyjacielem.

Mama czwórki, wspaniałych dzieci i „świeżo upieczona babcia”.

Jej serce, to list - dedykacja dla najmłodszych, pełen miłości i sympatii.